Příborník masiv 00120 UNIS-N - 1
  • Příborník masiv 00120 UNIS-N - 1
  • Příborník masiv 00120 UNIS-N - 2
  Příborník masiv 00120 UNIS-N - 1
  Příborník masiv 00120 UNIS-N - 1 Příborník masiv 00120 UNIS-N - 2

  Příborník masiv 00120


  rating zatím žádné hodnocení

  11 196 Kč
  včetně DPH Do 4-6 týdnů

  Příborník z masivu stejně jako ostatní nábytek UNIS-N je zcela ekologický a zdravotně nezávadný. Nestárnoucí design našeho nábytku pohltí i vás. Smrkový příborník můžete objednat v odstínu zlatý javor.

  Množství

  Upozorněte mě, když cena klesne

  Předpokládané datum doručení

  mezi 24.06.24 a 11.07.24 s Doprava UNIS-N po ČR 990 Kč

  mezi 24.06.24 a 11.07.24 s Doprava UNIS-N po ČR + Závozník 2 490 Kč

  Ručně vyrobeno
  V České republice z výběrového dřeva
  Bezstarostné vrácení
  Garance výměny či vrácení zboží do 14 dnů.
  Výroba na zakázku
  Možnost osobního odběru v naší prodejně.
  Zabezpečený nákup
  Nákupní košík je zajištěn SSL-256 bit zabezpečením.

  Dřevěný příborník stejně jako ostatní nábytek UNIS-N je vyroben ze 100% smrkového, nebo borového dřeva. Kvalitní provedení každého kusu a skutečnost, že z masivního dřeva jsou vyrobeny i záda příborníku a dna všech zásuvek, tak mnohonásobně zvyšuje jeho životnost. Při správné údržbě vám bude tento kus nábytku bez problémů sloužit po celá desetiletí.
  Výrobek se standardně dodává bez zásuvkových pojezdů. Záda nábytku jsou vyrobena z palubek, bez povrchové úpravy. Na přání zákazníka je možné pojezdy a úpravu zadní části doobjednat.

  Povrchová úprava

  Tento příborník je ošetřen speciálním ekologickým voskem, který uchová dřevo ve skvělém stavu, prodlužuje jeho životnost a usnadňuje jeho údržbu. Více informací o povrchové úpravě našeho nábytku z masivu naleznete na stránce Povrchová úprava a Vzorník barev.

  Volby (dřevo, odstín, trvrdovosk a VPÚ)

  Stolek se čtyřmi zásuvkami je možné dle vašeho přání upravit. Barvu si můžete vybrat ze čtrnácti odstínů přírodních vosků, případně provedení bez povrchové úpravy. Stolek je možné opatřit i nadstandardní povrchovou úpravou - tzv. tvrdovosk a VPÚ.

  Tvrdovosk je ochranná povrchová úprava, kterou je možné použít na horní desku výrobku. Doporučujeme ho na výrobky, které budou nadměrně zatíženy (hotely, penziony...). Vnitřní povrchová úprava (VPÚ) může být použita na konečnou úpravu vnitřních prostor výrobku. Můžete si vybrat i provedení z borovicového dřeva, zde však vzhledem k povaze materiálu nedoporučujeme barevné varianty, ale pouze bezbarvý transparentní vosk. Více tak vynikne nádherná struktura borového dřeva. Pokud máte zájem o další individuální úpravu tohoto nábytku neváhejte nás kontaktovat.

  Informace o výrobci

  Výrobcem stoličky je společnost UNIS-N, která je největším výrobcem celodřevěného nábytku v České republice. Vyrábí jak standardní nábytek, tak i nábytek na zakázku, přesně podle Vašich představ.

  Na výrobek se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců.

  Logo český výrobek

  Datový list

  Rozměry (š × v × h)
  840 × 860 × 420 mm
  Hmotnost
  30 kg
  Dodávano
  ve smontovaném stavu
  Police
  1x
  Zásuvka
  Dveře
  2x
  Výška soklu
  156 mm

  Mohlo by Vás zaujmoutPříslušenství, které Vám dokonale zapasuje ze stejné kolekce

  Recenze (0)

  Všechny recenze produktů jsou v souladu se Směrnicí (EU) 2019/2161