Seznam produktů podle značky UNIS-N

Firma UNIS-N je tradiční český výrobce nábytku z masivu. Stylový dřevěný nábytek UNIS-N je vyrobený ze smrku, borovice, nebo dubu. Skvěle doplní váš byt, dům, chatu nebo chalupu. Vybavujeme také penziony nebo horské hotely stylovým i moderním celodřevěným nábytkem z masivu. Vyrábíme nábytek ve výrobních řadách Klasik, Modern a Trend. Dodáváme dřevěné postele, noční stolky, šatníky, komody, prádelníky, knihovny, stoly, židle, rohové lavice, příborníky, truhly, botníky, předsíňové stěny atd. Pomáháme vytvořit zdravý domov pro celou rodinu, dřevěný nábytek UNIS-N má povrchovou úpravu přírodními ekologickými vosky OsmoColor a proto je zdravotně nezávadný. V našem internetovém obchodě najdete veškerý nábytek, který pro vás sami vyrábíme. Pokud si nevyberete dřevěný nábytek ze standardní nabídky, využijte možnosti úpravy nábytku na míru nebo zakázkové výroby.

Existuje 344 produktů.

Zobrazení 1-12 z 344 položek
rating (0)

Barová židle Dona 00538

Barová židle Dona je velmi vhodným doplňkem do domácnosti, nejen k baru. Barová židle Dona umožní pohodlné sezení vždy a všude. Její povrch je ošetřen voskem. Smrkovou židli můžete objednat v odstínu zlatý javor.

5 378 Kč
(od) Cena
Do 4-6 týdnů
rating (0)

Botník 00160

Botník je bezpochyby velmi důležitou součástí domu, nebo bytu každé ženy. Kde jinde než ve velmi odolném botníku, který navíc skvěle vypadá, uchovávat drahé boty. Smrkový botník můžete objednat v odstínu zlatý javor.

9 041 Kč
(od) Cena
Do 4-6 týdnů
rating (0)

Botník výklopný 00161

Botník výklopný je dobrý způsob, jak elegantně uklidit svou obuv. Botník je stejně jako ostatní nábytek ošetřen přírodními vosky. Povrch je velmi snadno opravitelný. Smrkový botník můžete objednat v odstínu zlatý javor.

8 098 Kč
(od) Cena
Do 4-6 týdnů
rating (0)

Botník z masivu 00162

Botník z masivu patří i dnes k velmi oblíbenému nábytku nejen u žen. Povrch botníku je ošetřen přírodním voskem. Případné poškození je velmi snadno opravitelné. Smrkový botník můžete objednat v odstínu zlatý javor.

8 659 Kč
(od) Cena
Do 4-6 týdnů
Dřeváky holandské - červené UNIS-N - 1 Dřeváky holandské - červené UNIS-N - 1
  • Výprodej!
rating (0)

Dřeváky holandské - červené

Nemůžete najít obchod nabízející originální holandské dřeváky? V naší nabídce najdete originální holandské dřeváky v červené barvě. Dřeváky si můžete objednat v konfekční velikosti 33.

870 Kč
Cena
Do 4-6 týdnů
rating (0)
Nejprodávanější

Dřeváky holandské kulatá špička

Nemůžete najít obchod nabízející originální holandské dřeváky? V naší nabídce najdete holandské dřeváky s kulatou špičkou v provedení bez povrchové úpravy. Dřeváky si můžete objednat v konfekční velikosti.

759 Kč
Cena
Skladem
rating (0)
Nejprodávanější

Dřeváky holandské se špičkou

Nemůžete najít obchod nabízející originální holandské dřeváky? V naší nabídce najdete originální holandské dřeváky se špičkou v provedení bez povrchové úpravy. Dřeváky si můžete objednat v konfekční velikosti.

759 Kč
Cena
Do 4-6 týdnů
rating (0)

Dřevěná knihovna 00312

Dřevěná knihovna by neměla chybět v domě žádného čtenáře. Knihovna velmi elegantě doplní i dnešní moderní byty. Povrch knihovny je snadno opravitelný. Smrkovou knihovnu můžete objednat v odstínu zlatý javor.

11 075 Kč
(od) Cena
Do 4-6 týdnů
rating (0)

Dřevěná kolébka masiv 00680

Kolébka je i dnes nepostradatelným pomocníkem každé maminky. Doposud neexistuje nic, co by poctivou kolébku ze 100% masivu plně nahradilo. Smrkovou kolébku pro své ratolesti můžete objednat v odstínu zlatý javor.

9 512 Kč
(od) Cena
Do 4-6 týdnů
rating (0)

Dřevěná komoda 00253

Dřevěná komoda ze 100% masivu nesmí chybět v žádné domácnosti. Kam jinam totiž velmi snadno uklidit nepřeberné množství věcí, než do kvalitní dřevěné komody. Smrkovou komodu můžete objednat v odstínu zlatý javor.

16 410 Kč
(od) Cena
Do 4-6 týdnů
rating (0)

Dřevěná lavice 00529

Dřevěná lavice 529 patří k největším lavicím, jaké pro vás UNIS-N vyrábí. Lavici s úložným prostorem pod sedákem můžete mít za velmi atraktivní cenu. Povrch voskován. Smrkovou lavici můžete objednat v odstínu zlatý javor.

10 435 Kč
(od) Cena
Do 4-6 týdnů
rating (0)

Dřevěná lavice 00532

Dřevěná lavice jednoduchá je další z řady celomasivních lavic z výběrového dřeva. Lavice je voskována přírodním voskem, to jí dodá hedvábný lesk a je příjemná na dotek. Smrkovou lavici můžete objednat v odstínu zlatý javor.

6 505 Kč
(od) Cena
Do 4-6 týdnů