Dřevěná rohová lavice UNIS-N - 2
  • Dřevěná rohová lavice UNIS-N - 1
  • Dřevěná rohová lavice UNIS-N - 2
  • Dřevěná rohová lavice UNIS-N - 3
  • Dřevěná rohová lavice UNIS-N - 4
  Dřevěná rohová lavice UNIS-N - 2
  Dřevěná rohová lavice UNIS-N - 1 Dřevěná rohová lavice UNIS-N - 2 Dřevěná rohová lavice UNIS-N - 3 Dřevěná rohová lavice UNIS-N - 4

  Dřevěná rohová lavice


  rating zatím žádné hodnocení

  25 446 Kč
  včetně DPH Do 4-6 týdnů

  Hledáte dřevěnou rohovou lavici s úložným protorem? Rohovou lavici z masivního smrku je možné zakoupit v odstínu zlatý javor.

  Množství

  Upozorněte mě, když cena klesne

  Předpokládané datum doručení

  mezi 15.08.24 a 03.09.24 s Doprava UNIS-N po ČR 990 Kč

  mezi 15.08.24 a 03.09.24 s Doprava UNIS-N po ČR + Závozník 2 490 Kč

  Ručně vyrobeno
  V České republice z výběrového dřeva
  Bezstarostné vrácení
  Garance výměny či vrácení zboží do 14 dnů.
  Výroba na zakázku
  Možnost osobního odběru v naší prodejně.
  Zabezpečený nákup
  Nákupní košík je zajištěn SSL-256 bit zabezpečením.

  Dřevěná rohová lavice je vyrobena ze 100% smrkového, nebo borového dřeva. Kvalitní spoje zaručují, že se lavice nikdy nerozviklá. Z masivu jsou vyrobena i dna úložných prostor, což výrazně zvyšuje životnost celé rohové lavice. Při správné údržbě vám bude naše pohodlná dřevěná lavice bez problémů sloužit dlouhá desetiletí.

  Povrchová úprava

  Tato lavice je ošetřena speciálním ekologickým voskem, který uchová dřevo ve skvělém stavu, prodlužuje jeho životnost a usnadňuje jeho údržbu. Více informací o povrchové úpravě našeho nábytku z masivu naleznete na stránce Povrchová úprava a Vzorník barev.

  Volby (dřevo, odstín, trvrdovosk a VPÚ)

  Lavici je možné dle vašeho přání upravit. Barvu si můžete vybrat ze čtrnácti odstínů přírodních vosků OsmoColor, případně provedení bez povrchové úpravy. Lavici je možné opatřit i nadstandardní povrchovou úpravou - tzv. tvrdovosk a VPÚ.

  Tvrdovosk je ochranná povrchová úprava, kterou je možné použít na horní desku výrobku. Doporučujeme ho na výrobky, které budou nadměrně zatíženy (hotely, penziony...). Vnitřní povrchová úprava (VPÚ) může být použita na konečnou úpravu vnitřních prostor výrobku. Můžete si vybrat i provedení z borovicového dřeva, zde však vzhledem k povaze materiálu nedoporučujeme barevné varianty, ale pouze bezbarvý transparentní vosk. Více tak vynikne nádherná struktura borového dřeva. Pokud máte zájem o další individuální úpravu tohoto nábytku neváhejte nás kontaktovat.

  Informace o výrobci

  Výrobcem stoličky je společnost UNIS-N, která je největším výrobcem celodřevěného nábytku v České republice. Vyrábí jak standardní nábytek, tak i nábytek na zakázku, přesně podle Vašich představ.

  Na výrobek se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců.

  Logo český výrobek

  Datový list

  Rozměry (š × v × h)
  1000 × 920 × 550 mm
  1600 × 920 × 550 mm
  Hmotnost
  55 kg
  Dodávano
  ve smontovaném stavu
  Odklápěcí sedák
  1x

  Recenze (0)

  Všechny recenze produktů jsou v souladu se Směrnicí (EU) 2019/2161