Navigace blogu

Nejnovější příspěvky

Oblíbené příspěvky

 
Zoradiť podľa:
 • Povrchová úprava
  Povrchová úprava
  7912 Zobrazení Líbí se

  Povrch dřevěného nábytku UNIS-N je upraven přírodními vosky OsmoColor, které zachovávají všechny přírodní vlastnosti dřeva.

  Čtěte více
 • Jakou barvu nábytku zvolit?
  Jakou barvu nábytku zvolit?
  4498 Zobrazení Líbí se

  Nevíte jaký barevný odstín nábytku zvolit? V následujícím článku se vám pokusíme poradit.

  Čtěte více
 • Smrk nebo borovice?
  Smrk nebo borovice?
  2052 Zobrazení Líbí se

  Je lepší nábytek ze smrku nebo z borovice? To je častá otázka při výběru masivního nábytku. Pokud hledáte odpověď, pojďte se s námi podívat, co které dřevo umí a jaké jsou jeho základní vlastnosti.

  Čtěte více
 • Údržba zahradního nábytku
  Údržba zahradního nábytku
  1615 Zobrazení Líbí se

  Máte doma zahradní nábytek? Chcete se dozvědět, jak o něj správně pečovat? Kdy je potřeba nábytek ošetřit a na co všechno si dát pozor? Přečtě si náš článek, kde se dočtete více důležitých informací o údržbě zahradního nábytku...

  Čtěte více
 • Jak vybrat správnou matraci?
  Jak vybrat správnou matraci?
  997 Zobrazení Líbí se

  Matrace je jistě základem dobrého spánku. Pokud se ráno vzbudíte odpočati a plni sil, je to neklamné znamení toho, že spíte na kvalitní matraci. Jak ale vybrat tu správnou matraci v dnešních nekončících nabídkách obchodů? Nechte se inspirovat následujícím článkem.

  Čtěte více
 • Nábytek z Thermoborovice
  Nábytek z Thermoborovice
  703 Zobrazení Líbí se

  Přemýšlíte o tom, co může znamenat Thermoborovice? Thermoborovice - unikátní technologie tepelného zpracování dřeva, kvalitní a originální materiál se širokou možností uplatnění (např. ve výrobě zahradního nábytku).

  Čtěte více
 • 7 výhod nábytku z masivu
  7 výhod nábytku z masivu
  675 Zobrazení Líbí se

  Lidé, kteří si pořizují nábytek z masivu, mají ke dřevu obvykle silně emotivní vztah. Je však dřevo objektivně lepším materiálem pro výrobu nábytku? My říkáme, že určitě ano. Podívejte se na několik hlavních důvodů.

  Čtěte více
 • Zbytečné šetření může zhoršit spánek
  Zbytečné šetření může zhoršit spánek
  450 Zobrazení Líbí se

  Víte, kolik času našeho života tvoří spánek? Odborné studie tradičně tvrdí, že v průměru prospíme jednu třetinu. Vědci a odborníci na zdravé spaní však jedním dechem dodávají, že spánek se z našeho talíře dvaceti čtyř hodin pomalu vytrácí.

  Čtěte více
 • Na co myslet při koupi zahradního nábytku
  Na co myslet při koupi zahradního nábytku
  409 Zobrazení Líbí se

  Se začátkem sezóny, se na nás valí od výrobců řada novinek. Nejinak tomu je i u zahradního nábytku. Výrobci se snaží předhánět a vymýšlet stále nové a lepší materiály. Vybrat si tedy správně zahradní nábytek není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.

  Čtěte více
 • Zařiďte si jídelnu ve venkovském stylu
  Zařiďte si jídelnu ve venkovském stylu
  335 Zobrazení Líbí se

  Venkovský stůl byl vždy srdcem domu. U stolu se jedlo, klábosilo se sousedy, vařilo, četlo, psaly se úkoly a dělaly domácí práce. S příchodem hektického a městského životního stylu je setkání u domácího stolu stále vzácnější. A možná právě proto dnes řada z nás touží po obnově místa, které nás naplní pohodou a štěstím.

  Čtěte více
 • Podívejte se, jak se dělají dřeváky
  Podívejte se, jak se dělají dřeváky
  274 Zobrazení Líbí se

  Dřeváky se objevili v každém holandském městě i zapadlé vesnici už ve 13. století. Své kouzlo mají dodnes. Podívejte se, jak se vyrábí.

  Čtěte více
 • Jak si vybrat správnou postel
  Jak si vybrat správnou postel
  232 Zobrazení Líbí se

  Postel má, vzhledem k funkci a délce používání, při bydlení jednu z nejdůležitějších rolí. Pro kvalitní spánek je zapotřebí kvalitní postel, která vám v noci umožní klidný a ničím nerušený odpočinek. Jak tedy vybrat tu správnou?

  Čtěte více
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)