Navigace blogu

Nejnovější příspěvky

Nejnovější příspěvky

 
Zoradiť podľa:
 • Povrchová úprava
  Povrchová úprava
  7354 Zobrazení Líbí se

  Povrch dřevěného nábytku UNIS-N je upraven přírodními vosky OsmoColor, které zachovávají všechny přírodní vlastnosti dřeva.

  Čtěte více
 • Jakou barvu nábytku zvolit?
  Jakou barvu nábytku zvolit?
  4190 Zobrazení Líbí se

  Nevíte jaký barevný odstín nábytku zvolit? V následujícím článku se vám pokusíme poradit.

  Čtěte více
 • Smrk nebo borovice?
  Smrk nebo borovice?
  1818 Zobrazení Líbí se

  Je lepší nábytek ze smrku nebo z borovice? To je častá otázka při výběru masivního nábytku. Pokud hledáte odpověď, pojďte se s námi podívat, co které dřevo umí a jaké jsou jeho základní vlastnosti.

  Čtěte více
 • 7 výhod nábytku z masivu
  7 výhod nábytku z masivu
  627 Zobrazení Líbí se

  Lidé, kteří si pořizují nábytek z masivu, mají ke dřevu obvykle silně emotivní vztah. Je však dřevo objektivně lepším materiálem pro výrobu nábytku? My říkáme, že určitě ano. Podívejte se na několik hlavních důvodů.

  Čtěte více
 • Zbytečné šetření může zhoršit spánek
  Zbytečné šetření může zhoršit spánek
  413 Zobrazení Líbí se

  Víte, kolik času našeho života tvoří spánek? Odborné studie tradičně tvrdí, že v průměru prospíme jednu třetinu. Vědci a odborníci na zdravé spaní však jedním dechem dodávají, že spánek se z našeho talíře dvaceti čtyř hodin pomalu vytrácí.

  Čtěte více
 • Jak vybrat správnou matraci?
  Jak vybrat správnou matraci?
  940 Zobrazení Líbí se

  Matrace je jistě základem dobrého spánku. Pokud se ráno vzbudíte odpočati a plni sil, je to neklamné znamení toho, že spíte na kvalitní matraci. Jak ale vybrat tu správnou matraci v dnešních nekončících nabídkách obchodů? Nechte se inspirovat následujícím článkem.

  Čtěte více
 • Konferenční stolky jako praktická dekorace
  Konferenční stolky jako praktická dekorace
  158 Zobrazení Líbí se

  Konferenční stolek neodmyslitelně patří mezi základní vybavení každého obývacího pokoje. Tyto stolky plní funkci dekorativní, ale i praktickou. Proto je při výběru konferenčního stolku nutné hledět na kvalitu použitého materiálu a preciznost provedení.

  Čtěte více
 • Sedací nábytek a jak o něj pečovat
  Sedací nábytek a jak o něj pečovat
  187 Zobrazení Líbí se

  Aby sedací nábytek dlouho a dobře sloužil, je nutné dbát některých zásad při jeho používání. Nábytek je prvotně určen pro sezení, ležení, nebo stolování v suchém interiéru. Vyžaduje šetrné zacházení, nesnáší působení nadměrného tepla, přímé sluneční záření a vlhkost. Nábytek se může vlhkostí poškodit, případně může poškodit podlahu nebo další předměty. Čalouněný nábytek by se měl užívat tak, aby docházelo ke stejnoměrnému užívání všech jeho částí, např. usedání před TV vždy jen na jedno...

  Čtěte více
 • Zařiďte si jídelnu ve venkovském stylu
  Zařiďte si jídelnu ve venkovském stylu
  327 Zobrazení Líbí se

  Venkovský stůl byl vždy srdcem domu. U stolu se jedlo, klábosilo se sousedy, vařilo, četlo, psaly se úkoly a dělaly domácí práce. S příchodem hektického a městského životního stylu je setkání u domácího stolu stále vzácnější. A možná právě proto dnes řada z nás touží po obnově místa, které nás naplní pohodou a štěstím.

  Čtěte více
 • Jak si vybrat správnou postel
  Jak si vybrat správnou postel
  217 Zobrazení Líbí se

  Postel má, vzhledem k funkci a délce používání, při bydlení jednu z nejdůležitějších rolí. Pro kvalitní spánek je zapotřebí kvalitní postel, která vám v noci umožní klidný a ničím nerušený odpočinek. Jak tedy vybrat tu správnou?

  Čtěte více
 • Podívejte se, jak se dělají dřeváky
  Podívejte se, jak se dělají dřeváky
  244 Zobrazení Líbí se

  Dřeváky se objevili v každém holandském městě i zapadlé vesnici už ve 13. století. Své kouzlo mají dodnes. Podívejte se, jak se vyrábí.

  Čtěte více
 • Údržba zahradního nábytku
  Údržba zahradního nábytku
  1530 Zobrazení Líbí se

  Máte doma zahradní nábytek? Chcete se dozvědět, jak o něj správně pečovat? Kdy je potřeba nábytek ošetřit a na co všechno si dát pozor? Přečtě si náš článek, kde se dočtete více důležitých informací o údržbě zahradního nábytku...

  Čtěte více
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)