Články

Jak vybrat tu pravou židli?

Michal Hájek - 19. 7. 2011
Židle je jedním z nejdůležitějších a nejvíce používaných kusů nábytku v domácnosti. Jak ale vybrat tu správnou? Pokusíme se vám poradit, jak vybrat tu nejvhodnější židli právě pro vás.

Jak správně vybrat jídelní stůl?

Michal Paclt - 19. 7. 2011
Kolem stolu se soustřeďuje život celé rodiny, ať už slouží ke stolování, společnému odpočinku, práci, či jako odkládací plocha. Pokud hledáte jídelní stůl z masivu a nejste si zcela jisti, jak zvolit jídelní stůl právě pro vás? Nezoufejte, poradíme vám.

Smrk nebo borovice?

Michal Hájek - 15. 7. 2011
Je lepší nábytek ze smrku nebo z borovice? To je častá otázka při výběru masivního nábytku. Pokud hledáte odpověď, pojďte se s námi podívat, co které dřevo umí a jaké jsou jeho základní vlastnosti.

Zařiďte si jídelnu ve venkovském stylu

Hana Vidmuchová - 14. 7. 2011
Venkovský stůl byl vždy srdcem domu. U stolu se jedlo, klábosilo se sousedy, vařilo, četlo, psaly se úkoly a dělaly domácí práce. S příchodem hektického a městského životního stylu je setkání u domácího stolu stále vzácnější. A možná právě proto dnes řada z nás touží po obnově místa, které nás naplní pohodou a štěstím.

Chcete kuchyňskou linku z masivu?

Michal Paclt - 30. 6. 2011
Toužíte po kuchyňském nábytku z přírodních materiálů? Líbí se vám nábytek UNIS-N? Rádi byste si objednali kuchyň v tomto stylu, ale nevíte jak? Poradíme Vám.

Zařiďte si ložnici podle Feng shui

Hana Vidmuchová - 27. 6. 2011
Ložnice je důležitou součástí domova. Můžeme říci, že je významná tak, jako mozek pro lidský organismus. Aby ložnicí proudila pozitivní energie musí být větraná, osvětlená denním světlem s převládajícími jemnými a uklidňujícími barvami. Zde je pár tipů, jak mít zdravou ložnici v souladu s Feng shui.

Jak uplatnit dárkový poukaz a slevový kupón?

Michal Paclt - 27. 6. 2011
Dostali jste dárek v podobě dárkového poukazu? Získali jste slevový kupón na některé z našich výstav, nebo v některé z našich soutěží? Nejste si zcela jisti, jak můžete tyto slevy uplatnit? Poradíme vám.

100 % zákazníků doporučuje náš obchod

Zařídil jsem si kompletně dvě místnosti. Je to poctivá práce ze dřeva , záda a dna taktéž dřevo což není běžné u nábytku inzerovaném všude jinde jako z masivu.Skvelá poctivá práce a jen pohladit desku stolu stojí za ten zážitek .Láska na první pohled.

Ověřený zákazník, 18. 02. 2021

Našel jsem, co jsem potřeboval, objednal, zaplatil a vše mi doručili v pořádku. Škoda, že pro dřeváky nevyužívají např. Zásilkovnu, možná mohla být doprava levnější. Ale chápu, že dělají hlavně nábytek. Reagovali na moji připomínku k vylepšení e-mailové zprávy, což mě mile překvapilo.

Ověřený zákazník, 26. 01. 2021

Výhody e-shopu:

 • Kvalitní česká výroba
 • Rychlé dodání
 • Výborná komunikace
Ověřený zákazník, 22. 01. 2021

Výhody e-shopu:

 • Příjemné, rychlé jednání.
Ověřený zákazník, 25. 11. 2020

Proč nakupovat u nás

 • Prodáváme kvalitní a cenově dostupné výrobky
 • 54 % sortimentu jsou naše vlastní výrobky
 • 97 % produktů jsou české výroby
 • Možnost atypické úpravy či výroby nábytku
 • Garance výměny či vrácení zboží do 14 dnů
 • Možnost osobního odběru v naší prodejně 
 • Výhodné týdenní akce

Zde nás najdete - mapa

UNIS-N, spol. s r. o.
Havlíčkova 447
264 01 Sedlčany
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
UNIS-N, spol. s r. o.
Dřevěný-nábytek.cz
Interiéry restaurací
Nábytek do penzionu
Zakázkový interiér
Rustikální-bydlení.cz