Co bychom měli vědět, než si koupíme novou postel

Co bychom měli vědět, než si koupíme novou postel
Michal Hájek - 15. 8. 2012 , sekce: Nákupní rádce

Víte, že většina lidí stráví až třetinu svého života v posteli? Každý den spíme v průměru kolem 8 hodin. Jelikož v posteli strávíme spoustu času, má postel co dočinění s tím, jak se cítíme přes den a v noci. Měli bychom si tedy nechat záležet na tom, v jaké posteli spíme, protože dobrý spánek je nezbytný pro dobrý den. Celkově lze říci, že postel je dlouhodobá investice, kterou zpravidla vlastníme v průměru kolem 10 let.

Máte poslední dobou problém se spánkem? Převracíte se v posteli ze strany na stranu? Probudíte se uprostřed noci s bolestí v zádech? Problém možná není ve Vašem těle, ale spíše ve Vaší posteli. 

postele.jpg

 

Nezvyklosti, které se objevují během spánku, mohou být znamením, že je na čase koupit novou postel a novou matraci. A jaký je nejlepší způsob nákupu nové postele a matrace? Máme pro Vás několik rad, které Vám pomohou vybrat si postel, která bude pro Vaše tělo tou nejlepší. 

Nejdůležitější věc, na kterou nesmíte zapomenout je Vaše POHODLÍ

Nejdůležitější věc, kterou byste měli zohledňovat, když kupujete novou postel, je pohodlí. Jedině tehdy, když je postel pohodlná, v ní budete rádi spát. Proto byste měli na posteli chvíli sedět a být si zcela jistí, jestli se cítíte pohodlně či nikoliv. Tady jsou otázky, na které byste se měli sami sebe zeptat.

Jaký je to pocit? Jak už jsme zmínili, postel je dlouhodobá investice a budete ji s největší pravděpodobností vlastnit dalších 10 let. Pečlivě popřemýšlejte, jestli se na nové posteli cítíte pohodlně. Je postel dostatečně měkká a pohodlná a zároveň tvrdá natolik, aby Vám dodala zaručenou podporu? Zdá se Vám, že se postel přizpůsobí tvaru Vašeho těla? Jestliže nemůžete najít pohodlnou pozici, ať ležíte jakkoliv, pravděpodobně máte špatný druh matrace. Netvrdíme, že správná postel vyléčí Vaši nespavost, ale špatná matrace či postel, které jsou nepohodlné či nevyhovují Vašim požadavkům, jistě Vašim problémům se spánkem nepřidají. 

postele-2.jpg

 

Pokud Vás zajímají i další články, neváhejte se podívat na naše rady a tipy. Zde mimo jiné naleznete i článek: Jak vybrat správnou matraci?
 

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

100 % zákazníků doporučuje náš obchod

Vše super

Ověřený zákazník, 13. 06. 2020

Děkuji : )

Ověřený zákazník, 05. 06. 2020

Obchod bych známým doporučila, sice byla delší dodací lhůta, ale nábytek je pěkný. Také komunikace se zaměstnaci velice dobrá. Mám jen jednu připomínku týkající se barvy. Objednala jsem si nábytek v provedení smrk v barvě bílé, ale jako laik bych řekla, že se jedná o přírodní úpravu...

Ověřený zákazník, 21. 03. 2020

Výhody e-shopu:

  • Spolehlivost
  • Dobrá komunikace
  • Kvalitní provedení
Ověřený zákazník, 28. 02. 2020

Proč nakupovat u nás

  • Prodáváme kvalitní a cenově dostupné výrobky
  • 54 % sortimentu jsou naše vlastní výrobky
  • 97 % produktů jsou české výroby
  • Možnost atypické úpravy či výroby nábytku
  • Garance výměny či vrácení zboží do 14 dnů
  • Možnost osobního odběru v naší prodejně 
  • Výhodné týdenní akce

Zde nás najdete - mapa

UNIS-N, spol. s r. o.
Havlíčkova 447
264 01 Sedlčany
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
UNIS-N, spol. s r. o.
Dřevěný-nábytek.cz
Interiéry restaurací
Nábytek do penzionu
Zakázkový interiér
Rustikální-bydlení.cz