Modernizace strojního zařízení, rozšíření výroby, zakázková výroba

Modernizace strojního zařízení, rozšíření výroby, zakázková výroba
Michal Paclt - 4. 7. 2012 , sekce: Tiskové zprávy

V červnu tohoto roku společnost UNIS-N zmodernizovala strojní zařízení dílen. Zakoupila zbrusu nové CNC obráběcí centrum, briketovací lis a kompletně vyměnila odsávací systém dílen. Díky těmto inovacím rozšiřujeme výrobu o interiérové dveře, schody, kuchyňské linky, nábytek z lamina...

Díky nově pořízenému CNC obráběcímu stroji rozšiřujeme naši standardní výrobu o nábytek na zakázku všeho druhu a materiálu. Kromě doposud vyráběného nábytku ze 100% smrkového a borového masivu tedy například i o interiérové dveře, schody. Zároveň budeme moci rozšířit výrobu i o složitější tvary nábytku, stejně tak i o výrobu nábytku z lamina a dalších materiálů - přesně podle vašich představ.

Nové CNC centrum

Nové moderní CNC vrtací a obráběcí centrum, nový pomocník v UNIS-N

Společně se zakoupením CNC centra došlo i k rozsáhlé modernizaci dílenských prostor. Kompletně byla vyměněna vzduchotechnika. Dřívější zastaralé samostatné odsávací systémy jednotlivých strojů nahradilo zbrusu nové centrální odsávání, které zajistí čistší pracovní prostředí. Odsávání je nyní propojeno do taktéž zcela nově zakoupeného briketovacího lisu. Naše výroba je nyní tedy dokonale bezodpadová. Hotové brikety začneme v blízké době také nabízet jako 100% ekologické palivo.

V souvislosti s možností vyrábět nyní takřka vše jsme také vytvořili nové internetové stránky www.zakazkovy-interier.cz, kde se zákazníci dovědí bližší informace o možnostech výroby nábytku na míru, včetně rozsáhlých fotogalerií. Stránky jsou v těchto dnech průběžně doplňovány.

Těšíme se na Vaši navštěvu.

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

100 % zákazníků doporučuje náš obchod

Zařídil jsem si kompletně dvě místnosti. Je to poctivá práce ze dřeva , záda a dna taktéž dřevo což není běžné u nábytku inzerovaném všude jinde jako z masivu.Skvelá poctivá práce a jen pohladit desku stolu stojí za ten zážitek .Láska na první pohled.

Ověřený zákazník, 18. 02. 2021

Našel jsem, co jsem potřeboval, objednal, zaplatil a vše mi doručili v pořádku. Škoda, že pro dřeváky nevyužívají např. Zásilkovnu, možná mohla být doprava levnější. Ale chápu, že dělají hlavně nábytek. Reagovali na moji připomínku k vylepšení e-mailové zprávy, což mě mile překvapilo.

Ověřený zákazník, 26. 01. 2021

Výhody e-shopu:

 • Kvalitní česká výroba
 • Rychlé dodání
 • Výborná komunikace
Ověřený zákazník, 22. 01. 2021

Výhody e-shopu:

 • Příjemné, rychlé jednání.
Ověřený zákazník, 25. 11. 2020

Proč nakupovat u nás

 • Prodáváme kvalitní a cenově dostupné výrobky
 • 54 % sortimentu jsou naše vlastní výrobky
 • 97 % produktů jsou české výroby
 • Možnost atypické úpravy či výroby nábytku
 • Garance výměny či vrácení zboží do 14 dnů
 • Možnost osobního odběru v naší prodejně 
 • Výhodné týdenní akce

Zde nás najdete - mapa

UNIS-N, spol. s r. o.
Havlíčkova 447
264 01 Sedlčany
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
UNIS-N, spol. s r. o.
Dřevěný-nábytek.cz
Interiéry restaurací
Nábytek do penzionu
Zakázkový interiér
Rustikální-bydlení.cz